Amphenol ICC (FCI) D25S13A4PL00LF
Numero parte
D25S13A4PL00LF
Produttore
Amphenol ICC (FCI)
Categoria:
D-Sub-Steckverbinder
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.D25S13A4PL00LF.pdf
Descrizione
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order D25S13A4PL00LF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the D25S13A4PL00LF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of D25S13A4PL00LF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series Delta D Delta D Delta D Delta D Delta D
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorStyle D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub
NumberofPositions 25 25 25 25 25
NumberofRows 2 2 2 2 2
ShellSizeConnectorLayout 3 (DB, B) 3 (DB, B) 3 (DB, B) 3 (DB, B) 3 (DB, B)
ContactType Signal Signal Signal Signal Signal
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
PrimaryMaterial - - - - -
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
ContactFinishThickness Flash Flash Flash Flash Flash
IngressProtection - - - - -
MaterialFlammabilityRating UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0
CurrentRating(Amps) 5A per Contact 5A per Contact 5A per Contact 5A per Contact 5A per Contact
BacksetSpacing 0.409 (10.40mm) 0.409 (10.40mm) 0.409 (10.40mm) 0.409 (10.40mm) 0.409 (10.40mm)