D4F-120-1R.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of D4F-120-1R.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | D4F | D4F | D4F | D4F | D4F |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | DPST-NO/NC | DPST-NO/NC | DPST-NO/NC | DPST-NO/NC | DPST-NO/NC |
| CurrentRating(Amps) | 15A (AC), 550mA (DC) | 15A (AC), 550mA (DC) | 15A (AC), 550mA (DC) | 15A (AC), 550mA (DC) | 15A (AC), 550mA (DC) |
| VoltageRating-AC | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V |
| VoltageRating-DC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |