Carling Technologies DA4-B0-10-610-122-D
Numero parte
DA4-B0-10-610-122-D
Produttore
Carling Technologies
Categoria:
Leistungsschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
DA4-B0-10-610-122-D.pdf
Descrizione
CIRCUIT BREAKER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DA4-B0-10-610-122-D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DA4-B0-10-610-122-D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DA4-B0-10-610-122-D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series D D D D D
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail
CurrentRating(Amps) 10A 10A 10A 10A 10A
VoltageRating-AC 480 V 480 V 480 V 480 V 480 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V