ITT Cannon, LLC DCMMP13X6PP
Numero parte
DCMMP13X6PP
Produttore
ITT Cannon, LLC
Categoria:
D-Sub-Steckverbinder
Imballaggio
Scheda tecnica
DCMMP13X6PP.pdf
Descrizione
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SLDR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DCMMP13X6PP on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DCMMP13X6PP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DCMMP13X6PP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DCMMP13X6PP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorStyle D-Sub, Combo D-Sub, Combo D-Sub, Combo D-Sub, Combo D-Sub, Combo
ConnectorType Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
NumberofPositions 13 (7 + 6 Coax) 13 (7 + 6 Coax) 13 (7 + 6 Coax) 13 (7 + 6 Coax) 13 (7 + 6 Coax)
NumberofRows 2 2 2 2 2
ContactType Coax and Signal Coax and Signal Coax and Signal Coax and Signal Coax and Signal
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
PrimaryMaterial - - - - -
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
IngressProtection - - - - -
MaterialFlammabilityRating UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0
CurrentRating(Amps) 5A, 7.5A 5A, 7.5A 5A, 7.5A 5A, 7.5A 5A, 7.5A