Eaton - Electronics Division DR73-681-R
Numero parte
DR73-681-R
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DR73-681-R.pdf
Descrizione
FIXED IND 680UH 290MA 3.47OHM SM