Analog Devices Inc./Maxim Integrated DS33M33N+
Numero parte
DS33M33N+
Produttore
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Categoria:
Schnittstellen – Spezialschnittstellen
Imballaggio
256-BGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DS33M33N+.pdf
Descrizione
IC INTFACE SPECIALIZED 256CSBGA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DS33M33N+ on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DS33M33N+ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DS33M33N+?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DS33M33N+.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as DS33M33N+ pin diagram, DS33M33N+ datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 256-BGA 256-BGA 256-BGA 256-BGA 256-BGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Applications Data Transport Data Transport Data Transport Data Transport Data Transport
Interface SPI Serial SPI Serial SPI Serial SPI Serial SPI Serial
Voltage-Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V