Microchip Technology DSA1121DA1-100.0000VAO
Numero parte
DSA1121DA1-100.0000VAO
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
6-VDFN
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DSA1121DA1-100.0000VAO.pdf
Descrizione
MEMS OSC AUTO LOW JITTER -40C-12
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DSA1121DA1-100.0000VAO on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DSA1121DA1-100.0000VAO price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSA1121DA1-100.0000VAO?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSA1121 DSA1121 DSA1121 DSA1121 DSA1121
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 35mA 35mA 35mA 35mA 35mA
Ratings AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)