Microchip Technology DSC1003CL1-020.0000
Numero parte
DSC1003CL1-020.0000
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
4-VDFN
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DSC1003CL1-020.0000.pdf
Descrizione
MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, 20MH
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DSC1003CL1-020.0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DSC1003CL1-020.0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1003CL1-020.0000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-VDFN 4-VDFN 4-VDFN 4-VDFN 4-VDFN
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC1003 DSC1003 DSC1003 DSC1003 DSC1003
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.7V ~ 3.6V 1.7V ~ 3.6V 1.7V ~ 3.6V 1.7V ~ 3.6V 1.7V ~ 3.6V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 6.5mA 6.5mA 6.5mA 6.5mA 6.5mA
Ratings AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)