Microchip Technology DSC1033CC2-100.0000T
Numero parte
DSC1033CC2-100.0000T
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DSC1033CC2-100.0000T.pdf
Descrizione
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order DSC1033CC2-100.0000T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DSC1033CC2-100.0000T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1033CC2-100.0000T?
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 10mA 10mA 10mA 10mA 10mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)