Microchip Technology DSC1102CI5-020.0000
Numero parte
DSC1102CI5-020.0000
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
6-VDFN
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DSC1102CI5-020.0000.pdf
Descrizione
MEMS OSC LOW JITTER 20MHZ LVPECL
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DSC1102CI5-020.0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DSC1102CI5-020.0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1102CI5-020.0000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC1102 DSC1102 DSC1102 DSC1102 DSC1102
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V
FrequencyStability ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 58mA 58mA 58mA 58mA 58mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)