Microchip Technology DSC2033FI2-F0032
Numero parte
DSC2033FI2-F0032
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
Pin-konfigurierbare/wählbare Oszillatoren
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DSC2033FI2-F0032.pdf
Descrizione
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 14SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DSC2033FI2-F0032 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DSC2033FI2-F0032 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC2033FI2-F0032?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC2033 DSC2033 DSC2033 DSC2033 DSC2033
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency-Output1 10MHz, 30MHz, 50MHz, 80MHz, 100MHz, 160MHz 10MHz, 30MHz, 50MHz, 80MHz, 100MHz, 160MHz 10MHz, 30MHz, 50MHz, 80MHz, 100MHz, 160MHz 10MHz, 30MHz, 50MHz, 80MHz, 100MHz, 160MHz 10MHz, 30MHz, 50MHz, 80MHz, 100MHz, 160MHz
Frequency-Output2 30MHz, 60MHz, 80MHz, 100MHz, 120MHz, 160MHz, 180MHz, 200MHz 30MHz, 60MHz, 80MHz, 100MHz, 120MHz, 160MHz, 180MHz, 200MHz 30MHz, 60MHz, 80MHz, 100MHz, 120MHz, 160MHz, 180MHz, 200MHz 30MHz, 60MHz, 80MHz, 100MHz, 120MHz, 160MHz, 180MHz, 200MHz 30MHz, 60MHz, 80MHz, 100MHz, 120MHz, 160MHz, 180MHz, 200MHz
Frequency-Output3 - - - - -
Frequency-Output4 - - - - -
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Current-Supply(Max) 38mA (Typ) 38mA (Typ) 38mA (Typ) 38mA (Typ) 38mA (Typ)
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm)