DSM80100M-7.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DSM80100M-7.
| Immagine |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Current-Collector(Ic)(Max) | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA | 500 mA |
| Voltage-CollectorEmitterBreakdown(Max) | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V | 80 V |
| VceSaturation(Max)@IbIc | 250mV @ 10mA, 100mA | 250mV @ 10mA, 100mA | 250mV @ 10mA, 100mA | 250mV @ 10mA, 100mA | 250mV @ 10mA, 100mA |
| DCCurrentGain(hFE)(Min)@IcVce | 120 @ 10mA, 1V | 120 @ 10mA, 1V | 120 @ 10mA, 1V | 120 @ 10mA, 1V | 120 @ 10mA, 1V |
| Power-Max | 600 mW | 600 mW | 600 mW | 600 mW | 600 mW |