Bourns Inc. DV175K4032R2
Numero parte
DV175K4032R2
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
TVS - Varistoren, MOVs
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DV175K4032R2.pdf
Descrizione
DV SERIES 175V 4032 PKG SMD VARI
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DV175K4032R2 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DV175K4032R2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DV175K4032R2?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DV175K4032R2.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series DV DV DV DV DV
ProductStatus Active Active Active Active Active
MaximumACVolts 175 V 175 V 175 V 175 V 175 V
MaximumDCVolts 225 V 225 V 225 V 225 V 225 V
VaristorVoltage(Min) 243 V 243 V 243 V 243 V 243 V
VaristorVoltage(Typ) 270 V 270 V 270 V 270 V 270 V
VaristorVoltage(Max) 297 V 297 V 297 V 297 V 297 V
Current-Surge 1.2 kA 1.2 kA 1.2 kA 1.2 kA 1.2 kA
Energy 21J 21J 21J 21J 21J
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
Capacitance@Frequency 200 pF @ 1 kHz 200 pF @ 1 kHz 200 pF @ 1 kHz 200 pF @ 1 kHz 200 pF @ 1 kHz