Bulgin DX0508/RD/12
Numero parte
DX0508/RD/12
Produttore
Bulgin
Categoria:
Anzeigetafeln, Kontrollleuchten
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DX0508/RD/12.pdf
Descrizione
LED PANEL INDICATOR RED 12V
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DX0508/RD/12 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DX0508/RD/12 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DX0508/RD/12?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DX0508/RD/12.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bulgin Bulgin Bulgin Bulgin Bulgin
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series DX0508 DX0508 DX0508 DX0508 DX0508
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type LED LED LED LED LED
LampColor Red Red Red Red Red
LensColor - - - - -
LensTransparency - - - - -
Ratings DC DC DC DC DC
Voltage 12V 12V 12V 12V 12V
Current 30mA 30mA 30mA 30mA 30mA
PanelCutoutShape Round Round Round Round Round
PanelCutoutDimensions 0.48 (12.10mm) 0.48 (12.10mm) 0.48 (12.10mm) 0.48 (12.10mm) 0.48 (12.10mm)
LensSize - - - - -
MillicandelaRating 2000mcd 2000mcd 2000mcd 2000mcd 2000mcd
Wavelength-Peak - - - - -
ViewingAngle - - - - -
TerminationStyle Wire Leads - 5.9 (150.00mm) Wire Leads - 5.9 (150.00mm) Wire Leads - 5.9 (150.00mm) Wire Leads - 5.9 (150.00mm) Wire Leads - 5.9 (150.00mm)