Panasonic Electronic Components DZ2J09100L
Numero parte
DZ2J09100L
Produttore
Panasonic Electronic Components
Categoria:
Dioden – Zener – Einzeldioden
Imballaggio
SC-90, SOD-323F
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DZ2J09100L.pdf
Descrizione
DIODE ZENER 9.1V 200MW SMINI2
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order DZ2J09100L on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DZ2J09100L price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DZ2J09100L?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DZ2J09100L.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as DZ2J09100L pin diagram, DZ2J09100L datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power - Max 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 20 Ohms 20 Ohms 20 Ohms 20 Ohms 20 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) - - - - -
Operating Temperature 9.1 V 9.1 V 9.1 V 9.1 V 9.1 V
Supplier Device Package 100 nA @ 6 V 100 nA @ 6 V 100 nA @ 6 V 100 nA @ 6 V 100 nA @ 6 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1 V @ 10 mA 1 V @ 10 mA 1 V @ 10 mA 1 V @ 10 mA 1 V @ 10 mA