Prysmian Group E1504S.18.10
Numero parte
E1504S.18.10
Produttore
Prysmian Group
Categoria:
Mehradrige Kabel
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.E1504S.18.10.pdf
Descrizione
CABLE 4COND 18AWG GRAY 500'
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order E1504S.18.10 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the E1504S.18.10 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of E1504S.18.10?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of E1504S.18.10.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Prysmian Group Prysmian Group Prysmian Group Prysmian Group Prysmian Group
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor
NumberofConductors 4 4 4 4 4
WireGauge 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG 18 AWG
ConductorStrand Solid Solid Solid Solid Solid
Jacket(Insulation)Diameter 0.175 (4.45mm) 0.175 (4.45mm) 0.175 (4.45mm) 0.175 (4.45mm) 0.175 (4.45mm)
ShieldType - - - - -
Length 500.0' (152.4m) 500.0' (152.4m) 500.0' (152.4m) 500.0' (152.4m) 500.0' (152.4m)
JacketColor Gray Gray Gray Gray Gray
Ratings ASTM B-3 ASTM B-3 ASTM B-3 ASTM B-3 ASTM B-3
Features Rip Cord Rip Cord Rip Cord Rip Cord Rip Cord
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V
OperatingTemperature -20°C ~ 75°C -20°C ~ 75°C -20°C ~ 75°C -20°C ~ 75°C -20°C ~ 75°C