Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of E300K3R0.
| Immagine |
| Produttore | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Corrib®280 | Corrib®280 | Corrib®280 | Corrib®280 | Corrib®280 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 3 Ohms | 3 Ohms | 3 Ohms | 3 Ohms | 3 Ohms |
| Power(Watts) | 300 W | 300 W | 300 W | 300 W | 300 W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| AdjustmentType | Slide | Slide | Slide | Slide | Slide |
| Diameter | 1.125 OD, 0.750 ID (28.58mm x 19.05mm) | 1.125 OD, 0.750 ID (28.58mm x 19.05mm) | 1.125 OD, 0.750 ID (28.58mm x 19.05mm) | 1.125 OD, 0.750 ID (28.58mm x 19.05mm) | 1.125 OD, 0.750 ID (28.58mm x 19.05mm) |
| Length | 8.500 (215.90mm) | 8.500 (215.90mm) | 8.500 (215.90mm) | 8.500 (215.90mm) | 8.500 (215.90mm) |