Autonics E50S8-100-3-V-24
Numero parte
E50S8-100-3-V-24
Produttore
Autonics
Categoria:
Encoder
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.E50S8-100-3-V-24.pdf
Descrizione
ENCODER 50MM 100PPR 12-24VDC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order E50S8-100-3-V-24 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the E50S8-100-3-V-24 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of E50S8-100-3-V-24?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Autonics Autonics Autonics Autonics Autonics
Packaging Box Box Box Box Box
Series E50S E50S E50S E50S E50S
ProductStatus Active Active Active Active Active
EncoderType Incremental Incremental Incremental Incremental Incremental
OutputType Voltage Voltage Voltage Voltage Voltage
PulsesperRevolution 100 100 100 100 100
Voltage-Supply 12V ~ 24V 12V ~ 24V 12V ~ 24V 12V ~ 24V 12V ~ 24V
ActuatorType 8mm Dia Flatted End 8mm Dia Flatted End 8mm Dia Flatted End 8mm Dia Flatted End 8mm Dia Flatted End