EC350VM-10P.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EC350VM-10P.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | EC350VM | EC350VM | EC350VM | EC350VM | EC350VM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofPositions | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| PositionsPerLevel | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| NumberofLevels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Pitch | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) |
| HeaderOrientation | - | - | - | - | - |
| PlugWireEntry | 180° | 180° | 180° | 180° | 180° |
| Current-IEC | 14A | 14A | 14A | 14A | 14A |
| Voltage-IEC | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V |
| Current-UL | 8 A | 8 A | 8 A | 8 A | 8 A |
| Voltage-UL | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |