Panasonic Electronic Components ECE-A1HKA2R2B
Numero parte
ECE-A1HKA2R2B
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ECE-A1HKA2R2B.pdf
Descrizione
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL