Panasonic Electronic Components ECO-S1KP102BA
Numero parte
ECO-S1KP102BA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ECO-S1KP102BA.pdf
Descrizione
CAP ALUM 1000UF 20% 80V SNAP