Panasonic Electronic Components EEA-GA1E330
Numero parte
EEA-GA1E330
Produttore
Panasonic Electronic Components
Categoria:
Aluminium-Elektrolytkondensatoren
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.EEA-GA1E330.pdf
Descrizione
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL