EPSON EG-2102CA 100.0000M-HGRNB
Numero parte
EG-2102CA 100.0000M-HGRNB
Produttore
EPSON
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
6-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.EG-2102CA 100.0000M-HGRNB.pdf
Descrizione
XTAL OSC SO 100.0000MHZ HCSL SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order EG-2102CA 100.0000M-HGRNB on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the EG-2102CA 100.0000M-HGRNB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EG-2102CA 100.0000M-HGRNB?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore EPSON EPSON EPSON EPSON EPSON
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type SO (SAW) SO (SAW) SO (SAW) SO (SAW) SO (SAW)
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL HCSL HCSL HCSL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -5°C ~ 85°C -5°C ~ 85°C -5°C ~ 85°C -5°C ~ 85°C -5°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)