Panasonic Electronic Components ELC-18E470L
Numero parte
ELC-18E470L
Produttore
Panasonic Electronic Components
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ELC-18E470L.pdf
Descrizione
FIXED IND 47UH 4.1A 30 MOHM TH