ELC-18E472L.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELC-18E472L.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 18E-L | 18E-L | 18E-L | 18E-L | 18E-L |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 4.7 mH | 4.7 mH | 4.7 mH | 4.7 mH | 4.7 mH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 480 mA | 480 mA | 480 mA | 480 mA | 480 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 1.4Ohm | 1.4Ohm | 1.4Ohm | 1.4Ohm | 1.4Ohm |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz |