Panasonic Electronic Components ELJ-FA270KF
Numero parte
ELJ-FA270KF
Imballaggio
1210 (3225 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ELJ-FA270KF.pdf
Descrizione
FIXED IND 27UH 90MA 5 OHM SMD