Panasonic Electronic Components ELJ-RF33NJF
Numero parte
ELJ-RF33NJF
Imballaggio
0402 (1005 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ELJ-RF33NJF.pdf
Descrizione
FIXED IND 33NH 170MA 1.4 OHM SMD