Samtec Inc. ERCD-040-40.00-TEU-TED-1-D
Numero parte
ERCD-040-40.00-TEU-TED-1-D
Produttore
Samtec Inc.
Categoria:
Rechteckige Kabelkonfektionen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ERCD-040-40.00-TEU-TED-1-D.pdf
Descrizione
CBL ASSEM M-M 80POS 40 HDR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ERCD-040-40.00-TEU-TED-1-D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ERCD-040-40.00-TEU-TED-1-D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ERCD-040-40.00-TEU-TED-1-D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc. Samtec Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Edge Rate® ERCD Edge Rate® ERCD Edge Rate® ERCD Edge Rate® ERCD Edge Rate® ERCD
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 80 80 80 80 80
NumberofRows 2 2 2 2 2
Pitch-Connector 0.031 (0.80mm) 0.031 (0.80mm) 0.031 (0.80mm) 0.031 (0.80mm) 0.031 (0.80mm)
Pitch-Cable 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm)