ERD-S2TJ474V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERD-S2TJ474V.
| Immagine |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | ERDS2 | ERDS2 | ERDS2 | ERDS2 | ERDS2 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Resistance | 470 kOhms | 470 kOhms | 470 kOhms | 470 kOhms | 470 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Composition | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.067 Dia x 0.126 L (1.70mm x 3.20mm) | 0.067 Dia x 0.126 L (1.70mm x 3.20mm) | 0.067 Dia x 0.126 L (1.70mm x 3.20mm) | 0.067 Dia x 0.126 L (1.70mm x 3.20mm) | 0.067 Dia x 0.126 L (1.70mm x 3.20mm) |