Panasonic Electronic Components ERG-1SJ133A
Numero parte
ERG-1SJ133A
Produttore
Panasonic Electronic Components
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ERG-1SJ133A.pdf
Descrizione
RES 13K OHM 5% 1W AXIAL