Panasonic Electronic Components ERG-2SJ330A
Numero parte
ERG-2SJ330A
Produttore
Panasonic Electronic Components
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ERG-2SJ330A.pdf
Descrizione
RES 33 OHM 5% 2W AXIAL