Panasonic Electronic Components ERG-2SJ391E
Numero parte
ERG-2SJ391E
Imballaggio
Axial, Radial Formed
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ERG-2SJ391E.pdf
Descrizione
RES 390 OHM 5% 2W AXIAL