Panasonic Electronic Components ERG-3SJ110
Numero parte
ERG-3SJ110
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ERG-3SJ110.pdf
Descrizione
RES 11 OHM 5% 3W AXIAL