Panasonic Electronic Components ERG-3SJ112V
Numero parte
ERG-3SJ112V
Produttore
Panasonic Electronic Components
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
ERG-3SJ112V.pdf
Descrizione
RESISTOR FUSING LEADED
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ERG-3SJ112V on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ERG-3SJ112V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ERG-3SJ112V?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERG-3SJ112V.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ERG ERG ERG ERG ERG
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Resistance 1.1 kOhms 1.1 kOhms 1.1 kOhms 1.1 kOhms 1.1 kOhms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 3W 3W 3W 3W 3W
Composition Metal Oxide Film Metal Oxide Film Metal Oxide Film Metal Oxide Film Metal Oxide Film
TemperatureCoefficient ±300ppm/°C ±300ppm/°C ±300ppm/°C ±300ppm/°C ±300ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C
Size/Dimension Axial Axial Axial Axial Axial
Height-Seated(Max) 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm) 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm) 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm) 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm) 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm)