Panasonic Electronic Components ERG-3SJ332
Numero parte
ERG-3SJ332
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ERG-3SJ332.pdf
Descrizione
RES 3.3K OHM 5% 3W AXIAL