Panasonic Electronic Components ERG-3SJ471A
Numero parte
ERG-3SJ471A
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ERG-3SJ471A.pdf
Descrizione
RES 470 OHM 5% 3W AXIAL