Panasonic Electronic Components ERG-3SJ753A
Numero parte
ERG-3SJ753A
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ERG-3SJ753A.pdf
Descrizione
RES 75K OHM 5% 3W AXIAL