Cosel USA, Inc. ESP-10-681
Numero parte
ESP-10-681
Produttore
Cosel USA, Inc.
Categoria:
Netzfiltermodule
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ESP-10-681.pdf
Descrizione
LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ESP-10-681 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ESP-10-681 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ESP-10-681?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ESP-10-681.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as ESP-10-681 pin diagram, ESP-10-681 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc. Cosel USA, Inc.
Packaging Box Box Box Box Box
Series ESP ESP ESP ESP ESP
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Single Phase Single Phase Single Phase Single Phase Single Phase
Configuration Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage
Voltage-RatedDC 250V 250V 250V 250V 250V
Voltage-RatedAC 250V 250V 250V 250V 250V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Frequency-Operating - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
ApprovalAgency cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE cURus, VDE
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C