TE Connectivity Laird EXB150TN
Numero parte
EXB150TN
Produttore
TE Connectivity Laird
Categoria:
HF-Antennen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.EXB150TN.pdf
Descrizione
RF ANT 156MHZ WHIP STR TNC MALE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order EXB150TN on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the EXB150TN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EXB150TN?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXB150TN.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as EXB150TN pin diagram, EXB150TN datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series EXB EXB EXB EXB EXB
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz)
Frequency(Center/Band) 156MHz 156MHz 156MHz 156MHz 156MHz
FrequencyRange 150MHz ~ 162MHz 150MHz ~ 162MHz 150MHz ~ 162MHz 150MHz ~ 162MHz 150MHz ~ 162MHz
AntennaType Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5
ReturnLoss - - - - -
Gain 0dBi 0dBi 0dBi 0dBi 0dBi
Power-Max - - - - -
Features - - - - -
Termination TNC Male TNC Male TNC Male TNC Male TNC Male
IngressProtection - - - - -
MountingType Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount
Height(Max) 6.500 (165.10mm) 6.500 (165.10mm) 6.500 (165.10mm) 6.500 (165.10mm) 6.500 (165.10mm)