TE Connectivity Laird EXB160SM-001
Numero parte
EXB160SM-001
Produttore
TE Connectivity Laird
Categoria:
HF-Antennen
Imballaggio
Scheda tecnica
EXB160SM-001.pdf
Descrizione
ANT DUCK EXB 160-174MHZ 1/4
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order EXB160SM-001 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the EXB160SM-001 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EXB160SM-001?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXB160SM-001.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series EXB EXB EXB EXB EXB
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz)
Frequency(Center/Band) 167MHz 167MHz 167MHz 167MHz 167MHz
FrequencyRange 160MHz ~ 174MHz 160MHz ~ 174MHz 160MHz ~ 174MHz 160MHz ~ 174MHz 160MHz ~ 174MHz