Panasonic Electronic Components EXB-V8V684JV
Numero parte
EXB-V8V684JV
Imballaggio
1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.EXB-V8V684JV.pdf
Descrizione
RES ARRAY 4 RES 680K OHM 1206
Product details
1. How to order EXB-V8V684JV on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the EXB-V8V684JV price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EXB-V8V684JV?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXB-V8V684JV.
Series EXB EXB EXB EXB EXB
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 680k 680k 680k 680k 680k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)