TE Connectivity Laird EXD380SFU
Numero parte
EXD380SFU
Produttore
TE Connectivity Laird
Categoria:
HF-Antennen
Imballaggio
Scheda tecnica
EXD380SFU.pdf
Descrizione
ANT DUCK EXD 380-420MHZ 1/4 3
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order EXD380SFU on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the EXD380SFU price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EXD380SFU?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXD380SFU.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as EXD380SFU pin diagram, EXD380SFU datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series EXD EXD EXD EXD EXD
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band) 400MHz 400MHz 400MHz 400MHz 400MHz
FrequencyRange 380MHz ~ 420MHz 380MHz ~ 420MHz 380MHz ~ 420MHz 380MHz ~ 420MHz 380MHz ~ 420MHz
AntennaType Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR - - - - -
ReturnLoss - - - - -
Gain - - - - -
Power-Max - - - - -
Features - - - - -
Termination SFU SFU SFU SFU SFU
IngressProtection - - - - -
MountingType Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount
Height(Max) 4.100 (104.14mm) 4.100 (104.14mm) 4.100 (104.14mm) 4.100 (104.14mm) 4.100 (104.14mm)