F1778310M3DBB0.pdf
| Immagine |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 10000 pF | 10000 pF | 10000 pF | 10000 pF | 10000 pF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| VoltageRating-AC | 310V | 310V | 310V | 310V | 310V |
| VoltageRating-DC | 630V | 630V | 630V | 630V | 630V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.492 L x 0.157 W (12.50mm x 4.00mm) | 0.492 L x 0.157 W (12.50mm x 4.00mm) | 0.492 L x 0.157 W (12.50mm x 4.00mm) | 0.492 L x 0.157 W (12.50mm x 4.00mm) | 0.492 L x 0.157 W (12.50mm x 4.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |
| Termination | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins |
| LeadSpacing | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |