Ohmite F40J4R0E
Numero parte
F40J4R0E
Produttore
Ohmite
Categoria:
Chassis-Widerstände
Imballaggio
Radial, Flat Oval
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.F40J4R0E.pdf
Descrizione
RES CHAS MNT 4 OHM 5% 40W