Taiyo Yuden F5QA836M5M2AR-J
Numero parte
F5QA836M5M2AR-J
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
SAW-Filter
Imballaggio
5-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.F5QA836M5M2AR-J.pdf
Descrizione
FILTER SAW 836.5MHZ 5SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order F5QA836M5M2AR-J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the F5QA836M5M2AR-J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of F5QA836M5M2AR-J?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Series F6 F6 F6 F6 F6
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency-Center 836.5MHz 836.5MHz 836.5MHz 836.5MHz 836.5MHz
Bandwidth 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz
InsertionLoss 1.9dB 1.9dB 1.9dB 1.9dB 1.9dB
Ratings - - - - -
Applications Cellular, WCDMA Cellular, WCDMA Cellular, WCDMA Cellular, WCDMA Cellular, WCDMA
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Height(Max) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm)