TE Connectivity Passive Product FCB222RJ
Numero parte
FCB222RJ
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Radial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FCB222RJ.pdf
Descrizione
RES 22 OHM 5% 2W RADIAL