TE Connectivity Passive Product FCB4470RJ
Numero parte
FCB4470RJ
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Radial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FCB4470RJ.pdf
Descrizione
RES 470 OHM 5% 4W RADIAL