Qualtek FDD1-17238EBAW4C
Numero parte
FDD1-17238EBAW4C
Produttore
Qualtek
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FDD1-17238EBAW4C.pdf
Descrizione
FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order FDD1-17238EBAW4C on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FDD1-17238EBAW4C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FDD1-17238EBAW4C?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Qualtek Qualtek Qualtek Qualtek Qualtek
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series HPLC, FDD1-17238 HPLC, FDD1-17238 HPLC, FDD1-17238 HPLC, FDD1-17238 HPLC, FDD1-17238
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 48VDC 48VDC 48VDC 48VDC 48VDC
Size/Dimension Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H
Width 38.50mm 38.50mm 38.50mm 38.50mm 38.50mm
StaticPressure 0.571 in H2O (142.2 Pa) 0.571 in H2O (142.2 Pa) 0.571 in H2O (142.2 Pa) 0.571 in H2O (142.2 Pa) 0.571 in H2O (142.2 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise 52.0dB(A) 52.0dB(A) 52.0dB(A) 52.0dB(A) 52.0dB(A)
Power(Watts) 13.4 W 13.4 W 13.4 W 13.4 W 13.4 W