Yageo FKN2WSJT-73-100R
Numero parte
FKN2WSJT-73-100R
Produttore
Yageo
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FKN2WSJT-73-100R.pdf
Descrizione
RES 100 OHM 5% 2W AXIAL