FLSR225.X.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FLSR225.X.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | POWR-GARD® FLSR | POWR-GARD® FLSR | POWR-GARD® FLSR | POWR-GARD® FLSR | POWR-GARD® FLSR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Holder | Holder | Holder | Holder | Holder |
| FuseType | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge |
| CurrentRating(Amps) | 225A | 225A | 225A | 225A | 225A |
| VoltageRating-AC | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| VoltageRating-DC | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |